Akbank Chip Para Çıkmazı!

Mahir Y. |

N11 alışveriş sitesinden geçen hafta içinde 1054 TL civarı alışveriş yaptım. Akbank kredi kartına kampanya dahilinde kodu yollayıp kayıtta oldum. Alışverişi hanımın kartıyla diğer işlemleri kendi hesabımla yaptım. Kaydım alındı. Vaad edilen 60 TL chip para yüklenmedi. Müşteri temsilcisi telefonla mesaj atacağım kodun kart sahibi olması gerekiyormuş gibi saçmalıklarla beni N11'e yönlendirdi. N11'de Akbank'ın sorunu olduğunu söyledi. Bir iki telefon trafiğinden sonra bıktım. Akbank benim adıma kayıtlı N11 alışveriş sitesinden hanımın kartıyla ödeme yapmamı onaylarken chip parayı yüklerken sorun çıkardı. Üstelik ikimizde maaş müşterisiyiz. Olan bize oldu. Ciddiyetsiz bir banka olduğuna kanaat getirdim.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mahir Y.
  04 Nisan
  20:08

  n11 alışveriş sitesinde banka olarak yaptığınız kampanyada yeterli yönergeniz yoktu.

 • 01 Nisan
  12:23

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi