05 Aralık 2013

Akbank Chip Para!

Hızlial.com dan kazanmış öldüğüm 75 TL chip parayı kullanmam gereken süre içinde 07.11.2013'de markafoni firmasında kullanmış bulunmaktaydım. Lakin markafoni ürünü tedarik edemeyip 20.11.2012'de chip parayı yine chip para olarak Akbank'a iade etti. Akbank gereken süre içinde kullanmadığımı öne sürerek iade sonrasında chip parayı geri aldı.

Ben haklı olarak son kullanma tarihi olan 11.11.2013'e kadar bu chip parayı kullandığımı ve iade edilmesinde benim bir suçumun olmadığını söylememe rağmen parayı iade edemeyeceklerini söylediler. Hakettiğim chip paraları usulsüzce Akbank'ın el koymasına hayretle karşılıyorum. Derhal gerekenin yapılmasını ve chip paraların iade edilmesini istiyorum.

Yasemin 206 Okunma

Cevaplar

  • Yasemin'in Teşekkür Mesajı15 Kasım 2017

    Teşekkürler ilginize

  • Akbank Temsilcisi05 Aralık 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön