Akbank Chi Para Tanımlanmıyor!

Mehmet G. |

Öncelikle referans ile müşteriniz oldum. Üstelik cumartesiden bu yana. Maalesef ilk alışverişim mağduriyet içinde oldu. MTV ödeme kampanyanıza mobilden katıldım. Ödemeyi de Neo Kart'tan ATM'den yaptım ama chip para tanımlanmıyormuş nedeni ise Gib. Gov üzerinden yapılacakmış. Mobilde kayıt olurken böyle bir bilgi verilmedi üstelik mesajla da verilmedi. Şimdi ATM'den yaptım diye olmuyor, madem öyleydi kredi kartıyla taksitli öderdim. Yani mağduriyetim de giderilmedi. Sanırım bu ilk ve son alışverişim olacak.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Ağustos
  12:45

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi