22 Ağustos 2016

Akbank Cep Şifre!

Türkiye'nin lider bankası olduğunu iddia edenler sim kart değişikliği ile cep şifre blokesini telefon bankacılığından kaldıramıyorlar! Akbank'ın sadece internet bankacılığını kullanıyordum, şu an onu bile kullanamamaktayım. Bankaya ait aktif kullandığım bir kartım yok, fakat sözde hizmette liderlik taslayan bu firma kendi müşteri temsilcilerine yetki vermeyip ,tüketicilerini ya kart almaya zorlamaktadır, ya da şubeye gitmeye. Akbank hizmette çok çok geride kalmaktadır.

Cengiz 347 Okunma

Cevaplar

  • Cengiz 05 Eylül 2016

    Çağrı merkezine bağlanma sürecim her defasında 15 dakikayı geçmekte. Akbank'tan gelen SMS iletisinde problemi çağrı merkezinden çözebileceğimi belirtip çağrı merkezine ulaşınca da güvenlik gerekçesiyle şubeye gitmem gerektiğini belirtiyorlar. Akbank müşterisi olduğumdan utanıyorum hatta bir müşteri olarak yapılanlardan iğreniyorum. Müşterisini bu kadar mağdur eden başka bir firma olmaz herhalde. Ben şubeye gitmek zorunda değilim, iş yerimden izin alamıyorum. Kartım yok. Problemim çözülmeyecek mi? Akbank ve hizmetlerinden herkesin uzak durmasını tavsiye ediyorum.

  • Akbank Temsilcisi22 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön