13 Nisan 2013

Akbank Çekilmeyen Krediye Çekme Faizi Adında Alınan Para!

Akbankı devamlı kullanıyor idim ama 1 yıla yaklaşıyor ki gerek aldığı anlamsız paralar gerekse sormadan yapılan kesintiler gerek kendi kafalarına göre kapatılan kredi kartları yüzünden kullanmıyorum çok fazla ama bu son yapılan düpe düz insanı yanıltmak oldu.

Bugün hesabıma 1000 tl geldi parayı almak için bankaya gittiğimde kredi faizi adı altında 20 tl kesildiğini gördüm ne kredi kullanmıştım nede kredi kartı bunun ne olduğunu sorduğumda hiç bir yanıt veremediler ödemem gerektiğini söyleyip suratıma telefon kapatıldı akbankın sorma ver paralarından şikayetçiyim.

Alper 41 Okunma

Cevaplar

  • Alper28 Haziran 2013

    kimse aramadı yartdımcıda olmadı

  • Akbank Temsilcisi13 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön