09 Aralık 2013

Akbank Çekiliş Haklarımı Eksik Hesaplıyor!

Her 10 TL'ye 1 çekiliş hakkı verdiği için Akbank'ın kartını tercih etmiştim (Z**K** müşteri no: 85**55) ama şunu fark ettim çekiliş hakkım kesinlikle eksik hesaplanıyor. Telefonla arayıp sorduğumda devamlı bir yerlere yönlendiriyorlar ve sonunda dayanamayıp kapatıyorum. Koskoca bir banka böyle şeylere tenezzül etmemesi lazım ama sanırım fazla müşteriye sahipler ve kimseyi umursamıyorlar. En kısa sürede hangi harcamama kaçar tane çekiliş hakkı verildiğini harcama bazında belgelendirmezlerse bu ay bu kartı son kez kullanmış olacağım.

Serkan 27 Okunma

Cevaplar

  • Serkan15 Ocak 2014

    değerlendirmeye alınmıştır şeklinde mesaj yazılıyor bir daha hiçbir şekilde olumsuz dahi olsa cevap verilmiyor bakınca da şikayet cevaplanmış görünüyor halbuki hiç alakası yok ben daha haklarımın yendiğini düşünüyorum ve cevap bekliyorum.

  • Akbank Temsilcisi09 Aralık 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön