Akbank Çalıntı Kart Bilgileri İle Limit Üzeri Alışveriş Yapılmış.

Nevzat Orkun Ç. |

Akbank'ın 1311----46 numaralı müşterisiyim. 07.02.2015 tarihinde çalıntı kart
bilgileri sebebiyle kapattırdığım 5578 2********4 numaralı Axess kartım ile bilgim dışında 3. kişiler tarafından internette işlemler yapılmıştır.

Ayın 8'inde tarafıma bankanız telefon bankacılığı tarafından gönderilen dönem içi işlemler ve provizyon işlemler dökümünde dahi görünmeyen işlemler dün internet bankacılığında görünmeye başladı.

Ayrıca dün kartımda görünen toplam borcun, limitim den daha fazla olduğunu fark ettim. Şu an 5.050,00 TL limitim olmasına karşın toplam borcum 5.725,22 TL görünmektedir. Limitten daha fazla işlem nasıl yapılabilmiştir? Konuyla ilgili sizden açıklama bekliyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Güvenlik Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Şubat
  17:16

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi