25 Ocak 2014

Akbank Çağrı Merkezinin Tacize Varan Aramalarından Bıktım!

Günlerdir Akbank tarafından sabahın 09:00'undan akşam geç saatlere kadar olur olmaz saatlerde ısrarla aranarak rahatsız edilmekteyim. Kampanyalarla ilgilenmediğimi, beni bir daha aramamalarını, numaramı listeden çıkarmalarını söylediğim halde halen aranmaya devam ediliyorum.

Bu durum saygısızlık ve hak ihlalidir. Bu duruma bir son verilmezse aynı durumda olanlar birleşerek karşı kampanya başlatacağız. Bu kadar rahatça ve ısrarla, hiçbir kimsenin veya kurumun hiç bir gerekçeyle ne bizi aramaya, meşgul etmeye ne de bildirimde bulunmaya hakkı yoktur ve olmamalıdır.

İletişim özgürlüğü ile sosyal taciz birbirine karıştırılmaktadır. Buna izin vermeyelim...

Nurcan 77 Okunma

Cevaplar

  • Nurcan27 Ocak 2014

    bankadan gelen mesajda artık aranmayacağım söylemesine rağmen işgününün başlamasıyla beraber halen belirli rutinlerle aranmaktayım.bu tür geri bildirimlerin sadece cevaplamış olmak için cevaplandığına inanıyorum.sonuç yine yok.

  • Akbank Temsilcisi25 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön