11 Ağustos 2014

Akbank Çağrı Merkezi Yardımcı Olmuyor.

Akbank 10.08 tarihinde saat 12.35 civarı ınternette kullanamadığım Axess kartım hakkında bilgi almak için 444525'i aradım. Uzun uğraşılardan sonra bir görevliye ulaşabildiğimde karşıma ya müthiş uykusuz, ya da akşamdan kalma olduğundan konuşması bile anlaşılamayan bir hanım çıktı ve görevli kendini de tanıtmadı. Sorunumu ona anlattığımda beni dinlemeyerek kredi kartları menüsüne aktararak basından attı. Durumu Akbank'a aktarmak istediğimde ise iletişim formunun çalışmadığını gördüm. Akbank müşteri hizmetlerinin yalnızca adı var, kendisi yok.

Gamze 353 Okunma

Cevaplar

  • Gamze 11 Ağustos 2014

    "Bize ulaşın" sayfanız - muhtemelen Firefox kullandığımdan - çalışmadı. Zaten bugün kredi kartımı kapattım. Karta bağlı olarak zorunlu olarak açılan ve hiç kullanmadığım hesabımı da en kısa zamanda kapatacağım. Hoşçakal Akbank.

  • Akbank Temsilcisi11 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön