14 Mayıs 2013

Akbank Çağrı Merkezi Personelinin Kaba Davranışı!

Akbank telefon bankacılığında görevli personeller sorunumu halledemedikleri gibi beni oyalama ve başından savma uğraşına girişti. Gösterdikleri muamele hiç de insancıl değildi. Akbank yetkililerinden 13.05.2013 tarihinde sistemde kayıtlı telefon numaram üzerinden yaptığım görüşmeleri incelemelerini ve kaba tavırlı personelleri tespit ederek gerekli işlemleri uygulamalarını; akabinde tarafıma bilgi verilmesini istiyorum.

Osman 78 Okunma

Cevaplar

  • Osman 16 Mayıs 2013

    Aradan 2 gün geçmesine rağmen bu konuyla ilgili geri dönüş yapılmadığı hâlde kredi kullanmamı sağlamak için iki gün üstüste Akbank yetkilileri tarafından 4442525 numarasından arandım. Sorunumu çözüme ulaştırmadığı hâlde hayalperest bir tutum sergileyerek kendileriyle çalışmaya devam etmemi isteyen Akbank'ı kınıyorum. Buradan herkese Akbank müşterisi olmadan önce çok iyi düşünmelerini tavsiye ediyorum. Akbank müşterisi olanlara da Allah'tan sabır dilerim.

  • Akbank Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön