Akbank Çağrı Merkezi Personelinin Davranışı!

Ali Rıza Ö. |

Çağrı merkezindeki kişilerin söyledikleri hiçbir şey zamanında gerçekleşmiyor. Kredi kartımın dağıtım şirketine teslim edildiğinde bana mesaj göndereceklerini ve benim dağıtım şirketinden almamın sağlanabileceği söylenmişti. 17 Mayıs'ta kayıp bildirdiğim kartımın 1 hafta - 10 gün içinde teslim edilebileceğini, kartın acil teslim edilmesi bilgisini de ileteceklerini söylediler. Buna rağmen bana hiçbir mesaj haber ve kart teslimi yapılmadı. Bugün ben arayınca kuryeye teslim edildiğini öğreniyorum. Bankalar sokakta kart teslim ederken Akbank 10 günde kartı teslim edemiyor.

Kurye şirketi kartları çok geç teslim ediyor. Adrese gitmeden gittim yerinde bulamadım diyebiliyorlar.

Etiketler :

Banka Kartı Teslim Çağrı Merkezi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Haziran
  14:07

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 09/06/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 28 Mayıs
  14:12

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi