31 Temmuz 2013

Akbank Çağrı Merkezi Çok Geç Cevap Veriyor!

Çağrı merkezinde 20-25-30 dakika beklenir mi? 40 dakikaya yakın beklediğim birgün kulubede arkamda sıra bekleyenler bile isyan etmişti. Bu akşam bulamadığım için kullanım kapattırdığım kartın açılması için aradım ve 15. dakikada delirip telefonu kapattım.

5-6 dakikalarda görüştüğüm biri başka bir birine aktardı. Bu kadarına ayıp diyorum 2-3 dakika değil 40 dakikaya varan süreler diyorum. Kartım kullanıma kapatılırken 48 saatte açtırmazsam tamamen kapanacağı söylenmişti. Ben bir daha aramayacağım.15. dakikaya kadar söyledim kartımı bulduğumu.İnsanların bu kadar bekletilmesi ayıptan başka birşey değil.

Leyla 27 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi01 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön