Akbank Çağrı Merkezi Çok Bekletiyor!

Başak G. |

Akbank çağrı merkezi hem çok geç yanıt veriyor hem de çok bekletiyor. Tüm bankacılık işlemlerini telefon bankacılığıyla yapabileceğimize dair reklamları var buna rağmen bir şifre oluşturmak için en az 20 dakika bekletiyorlar.

Bir işlemin bitmesi 55 dakika sürüyor. Bu nasıl hizmet? Ne kontör dayanıyor ne de dakika! Hem 7 gün 24 saat bize ulaşın diyorlar hem de insanı arayıp arayacağına bin pişman ediyorlar. İşlemi kesip aramayı sonlandırınca da tüm süreç yeniden başlıyor. Şifreler kilitlenip bloke oluyor.

Çağrı merkezi ve operatör işlemlerinin geliştirilip daha etkili, hızlı ve yararlı hale getirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Akbank müşteri hizmetleri ve çağrı merkezinden memnun değilim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Çağrı Merkezi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Başak G.
  24 Ağustos
  09:15

  Akbank ı kendim seçmedim. Maaş hesabı orada bulunduğu için mecburen müşterileriyim. Soruna yaklaşım ve çözüm etkinliği çok yetersiz.

 • 20 Ağustos
  16:04

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi