Akbank Çağrı Merkezi Çalışanı Müşteriyi Dikkate Almıyor.

Göksel P. |

Hesap işletim ücreti sorunu nedeniyle 19 nisan 2014 15.50 te AKBANK çağrı merkezi çalışanıyla görüştüm. Görevli kişi. Sorunumu dinlemediği gibi kaydetmek, çözmeye çalışmaktan da uzaktı.
Şikayetime cevap verilmediğini söylediğimde, '' bunun bizimle alakası yok'' dedi. Kiminle alakası varsa onunla görüşeyim dedim, Bilmem dedi.

Şubeyle görüşün dedi. şubeye mail atıyorum müşteri temsilcisi ipek hanım dönmüyor dedim şubeyle görüşün biz takip edemeyiz siz arayıp soracaksınız dedi. Bu görevliye sırf bayan olduğu için gerekli cevabı vermedim, yoksa o tavır ve laflarını altında kalmazdım. Bu bankanın müşterilerine davranışı işte budur. Allah tan kredim bitti ama halen kurtulamadım bu bankadan.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hesap İşletim Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Göksel P.
  24 Nisan
  12:47

  AKBANK olayın üzerinden 1 ay geçmesine rağmen ne aramış, ne de sormuştur.
  BU BANKA MÜŞTERİLERİNE İŞTE BÖYLE DUYARSIZDIR.

 • 19 Nisan
  19:52

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi