Akbank Çağrı Merkezi Bekletmede Sınır Tanımıyor

Eviç T. |

Sorunum üzerine çağrı merkezini aradım. Yaklaşık 2 dakika içinde karmakarışık menülerde gezindikten sonra müşteri temsilcisine bağlandım derdimi anlattıktan sonra sizi başka bir temsilciye bağlayacağım dedi ve aradan 25 dakika geçtikten sonra başkası bağlandı oda aynı şekilde başkasına bağladı 10 dk daha bekledim ve kimse bağlanmayınca kapadım.

Sonra tekrar aradım karşıma çıkan müşteri temsilcisine telefonda 25 dk beklediğimi müşteriyle iletişime geçme konusunda standartlarının olmadığını sordum bana hayır dedi. Yani 1 saatte beklesem normalmiş. Aynı şekilde oda beni birilerine bağladı ve 1 saatlik mücadelenin ardından kimseye bağlanamadım. Kayıtları inceleyerek görebilirsiniz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mayıs
  16:26

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 06/05/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinizde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 04 Mayıs
  16:39

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi