Akbank Çağrı Merkezi Bekleme Süresi!

Murat A. |

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu çağrı merkezlerine bekletme standardı getirdi. Ve bu standarda göre maksimum 65 saniyede operatöre yönlendirilmemiz gerekiyor.

Ancak 26/06/2013 Saat:19:50 de Akbank Soğanlı Şubesi bankamatiğine para yatırırken bankamatik arızalandı ve paramı yuttu. Ben de yapmam gerekeni yaptım ve 444 25 25 Akbank müşteri hizmetlerini aradım. İlk aramamda tam 13 dakika bekletildim.

Telesekreter sürekli "Tüm operatörlerimiz diğer müşterilerimize yardımcı oluyor lütfen bekleyiniz" dedi. Ben de bir yanlışlık olduğunu düşünerek kapatıp yeniden aradım. İkinci aramamda ise tam 21 dakika bekletildim.

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Haziran
  17:15

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi