Akbank Bütün Hesapları Kapattığım Halde Borç Çıkardı.

Soner Ö. |

Kasım ayında Akbank sanatoryum şubesine eşimin tüm hesap, borç ve kartları kapatmak için başvurduk. Tüm borçların 2250 TL civarında olduğu söylendi ve kuruşu kuruşuna ödedik, Akbank ile bir işiniz kalmadı dendi.

Kart iptalinden sonra Digiturk otomatik ödemesini kendi bankama taşıdım ve 3 ay sonra fark ettim ki bankamda Digiturk otomatik ödeme tanımlı olmasına karşın para çekimi olmamış. Bankam ile ve Digiturk ile görüştüm.

Digiturk bana borcum olmadığını söyledi. Sonra aklıma tekrar Akbank geldi. Telefonla aradık bir de ne duyalım, 183 TL borç ve hesapta 122 TL bakiye mevcut. Ve telefondaki şahıs kalan taksitlerin devam ettiğini söylüyor. En başta tüm borcu fazlası ile ödedik zaten. Şimdi bu ne?

Etiketler :

Banka Kartı İptal Kredi Kartı İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Şubat
  18:27

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi