Akbank Bunu Müşterisine Yapan Başka Banka Yok!

Salim A. |

Bankadan kredimi çektim ve taksitlerimi ödemeye başladım. Banka memuru görevlisine hesap işletim ücretinin olup olmadığını sordum oda 2 adet ödeme talimatı verirsem hesap işletim ücretinin olmayacağını söyledi, bende 2 adet otomatik ödeme talimatı verdim.

Ödeme talimatı hesabımda para olmasına rağmen benim faturamı ödemedi, neden ödenmediğini sormak için bankayı aradım, aramaz olsaydım ilk aramamda 35 dakika bekledim kimse çıkmadı kapattım. 2. aramamda 30 dakika bekledim yine kapatmak zorunda kaldım. 3. aramamda kartım çalındı diye bağlandım arkadaş yetkiliye bağlayayım dedi 65 dakika bekledim açan yok! Yani 2 saat 10 dakika uğraştım 1 muhatap bulamadım hesap işletim kesildi yazık...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Çağrı Merkezi Personel Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Aralık
  15:36

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi