Ali P. Teşekkür Mesajı

Sonunda çözüldüğü için teşekkür ederim.

Akbank BTM Paramı Yuttu.

Ali P. |

5 gün önce BTM'den hesabıma para yatırmak istedim. Para sıkışması hadisesi yaşadım ve para hesabıma geçmedi. Hemen arayarak işlem kaydı oluşturdum. 3 iş günü içerisinde çözüleceği söylendi ancak hala cevap alamadım. 4442525'i aradığımda o kadar bekletiliyorum ki kimseye ulaşamıyorum ve bilinçli bekletildiğimi düşünmeye başladım. Para benim için önemli miktarda ve de ödemem var günü geçmek üzere. Ciddi bir mağduriyet yaşıyorum paramın akıbeti belirsiz. Bir an evvel paramı verin mahkemelerle uğraşmak istemiyorum. Zaten zihnimi yeteri kadar yordunuz. ATM'nizin hatasını çekmek zorunda değilim. Sizin paranızı ben alıkoymuş olsaydım faiz isterdiniz. Ben paramı istiyorum.

Etiketler :

ATM Para Yutma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali P.
  09 Aralık
  20:29

  Sonunda çözüldüğü için teşekkür ederim.

 • 09 Aralık
  17:46

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 08.12.2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan telefonunuza SMS ile bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 08 Aralık
  14:49

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi