Tc Anıl K. Teşekkür Mesajı

Verdiğiniz hizmetten dolayı tşşkrl ederim.

Akbank Brandium ATM'si Paramı Yuttu!

Tc Anıl K. |

İstanbul Brandium AVM Akbank ATM'den yatırdığım parayı banka ATM'si yuttu kimse bana yardımcı olmuyor. Müşteri hizmetleri kimse cevap veremiyor banka paramı aldı resmen paramı yuttu ATM paramı banka kullanıyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum cevap veren yok. Bir daha Akbank ile işim olmaz.

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tc Anıl K.
  13 Temmuz
  16:15

  Verdiğiniz hizmetten dolayı tşşkrl ederim.

 • 09 Temmuz
  15:01

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 07/07/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan telefonunuza SMS ile bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 07 Temmuz
  15:34

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi