Akbank Boş Bankada Bir Saat Beklemek!

Ömer E. |

Gelip boşken numara aldığım bankada tam bir saat bekliyorum, bireysel müşteri temsilcisi için bir tanesi numarayla çalışmıyormuş ama yinede keyfine göre müşteri alıyor diğer bir kredi işlemini 1 saatte yapıyor ve ben sadece daha önce çektiğim krediyi erken kapatırsam ne kadar öderim diye sormak için bekliyorum! 4442525' te tam 1 saat bekledim sonuç yine yok.

Etiketler :

Şube Sıra-Bekleme Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Eylül
  12:21

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 16.09.2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 15 Eylül
  15:27

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi