Akbank Borcumu Yatırdığım Halde Kartımı Kullanamıyorum.

Merve G. |

Bundan 1 hafta önce Akbank'a 355 tl olan ödememi yapacaktım. Aynı zamanda neo kartımı taksitlendirdim 3 taksit yapıldı bana fakat ben yinede kredi kartım axessi bütün borcunu ödersem kullanabilir miyim diye sordum bana evet 1 iş günü sonra kullanabilirsiniz dedi. Aynı zamanda Perpa şubesindeki Akbank'ta gişe bölümündeki bayanda söyledi kartında sorun yok neo kartının taksitini de yatırmışsın kullanım sağlayabilirsin dedi.

09.05.2014 tarihinde cuma günü komple ödememi yaptım cumartesi kartımı kullanamadım. Akbank'ı tekrar aradım hafta sonu hizmet veremiyoruz bu yüzden pazartesi ilk iş günü kullanın dedi. Bugünde aradım bana kullanmazsınız neo kartınızı ödeyin diyorlar her yere başvuracağım.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Merve G.
  15 Mayıs
  17:26

  akbanktan midem bulandı artık resmen kandırıyolar resmen

 • Merve G.
  14 Mayıs
  09:00

  sizide aradık sonucunu gördük gerekirse hergün buraya yazıcağım hala sorunu bile çözemediniz

 • 12 Mayıs
  16:03

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi