Akbank Borcum 351TL İken 411 TL Olmuş!

Adem T. |

28/03/2013 Tarihinde Akbank müşteri hizmetlerini aradım 02626878** bu numara borç bilginlermesi gibi bir şey heralde 4442525 ten verdiler ay sonu hesabımda gecikme olduğu için neyse borç benim borç ödüyeceğim zaten anapara borcu 351 tl ödemem gereken tutar 411 tl 60 tl lık fark tebligatmış. Daha önce adres bildirmeme rağmen bana bu tebligat yanlış adrese gitmiş bayana anlatıyorum durumu adres güncelemediniz dedi güncelledim dedim,ispatla dedi nasıl mantıktır anlamadım. Sesli msj gönderimi yapılmıştı bu msj da hakkınız da icra takibi çıkıcak haciz davası açılıcakmış fakat Haciz olayı kaltı eskidendi.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Çağrı Merkezi Bilgilendirme Kredi Kart Faizi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adem T.
  29 Mart
  16:28

  Akbank hakkında yapılan bütün şikayetlerinizin cevabı aynı farklı bi tek cümle bile yok ne kadar kurumsal:) aynı sorunla başka banka ile yaşadım ki 5 ay yatırmadım parayı ne tebligat ne ihbar name var aradılar unuttuğumu söyledim faizi ile yatırdım parayı akbank a 285 tl olan borcum 351 tl olmuş faiziyle bide üzerine 60 tlf tebligat masrafı dolandırmaktan başka bişey deil bu sizin yaptıgınız ama düşmesin kimse kucagınıza!

 • 29 Mart
  15:58

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi