Akbank Borcu Yoktur Yazısı Sorunu.

Harun K. |

Benim kredi kartı borcumu taksitlerle ödedim, yaklaşık üç ay önce bitirdim. Borcu yoktur yazısı istemiştim bana posta yoluyla ulaşacağını belirtmişlerdi ama aradan üç ay geçti bana ulaşan belge gelmedi. İstanbul Çatalca Akbank şubesine mail atıp ben oradan kimliğimle alabilirim, yardımcı olursanız sevinirim.

Bana 0507 608 ** ** no.lu telefondan ulaşabilirsiniz sayın Akbank bana bilgide yapılmıyor aramada yapılmıyor. Sayın Akbank değerlendirme bu kadar zor mu üç aydan beri değerlendirme yapılıyor benim T.C. kimlik numaramı bilgisayardan kontrol borcumun olmadığı göreceksiniz neden bu kadar sürdü anlamış değilim.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Şubat
  16:54

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi