22 Ekim 2016

Akbank Borç Yapılandırması Yapmıyor.

Kredi ve kredi kartlarının borçlarının yapılandırılması hakkında çıkan kanuna istinaden Ankara elvankent şubesine kredi kartı borcumu yeniden yapılandırmak istedim. Müşteri temsilcisi, sadece gecikmede olan borçları yapılandırdıklarını diğer durumlarda yapacak bir şeylerinin olmadığını söyledi. Ben kredi kartı borcumu ödemek zorlanıyorum. Akbank' dan şikayetçiyim.

Güngör 191 Okunma

Cevaplar

  • Güngör04 Kasım 2016

    Daha önce buradan yazmış olduğum kredi kartları borç yapılandırması şikayetim üzerine Akbank kısa bir mesajla konu ile ilgili alt yapı çalışmaları yaptıklarını hazır olunca bilgilendireceklerini iletmiş olmalarına rağmen Bugüne kadar konu ile ilgili bir gelişme olmamıştır. Akbank mağdur müşterilerini oyalayarak bezdirmek istemektedir. Yasa dinlemez Akbank BDDK, bİMER, cumhurbaşkanlığı ve yasa koyucu TBMM. Ye şikayet edeceğim.

  • Akbank Temsilcisi22 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön