29 Ocak 2014

Akbank Borç Kaydımı Kapatmamış!

Akbank'tan 2011 yılında aldığım kredi kartı takibe girdi. Avukat aracılığıyla iletişime geçtiler gereken ödemeyi yaptım.

2012 yılı itibariyle açılan dosya kapandı ama şuan e-devlet şifremle girince veya herhangi bir banka işleminde ödememişim de hala hacizlik borcum varmış gibi bir ibareyle karşılaşıyorum.

Sanırım Akbank ömürlük bir kin duydu bana ki bir türlü telefon bankacılığından telesekreteri geçip konuşamıyorum ya da nereden iletişim kuracağım ve bu durumdan nasıl kurtulacağım anlayamıyorum banka olarak alacağınıza kaplan kesilirken bizi de düşünün!

Pınar 274 Okunma

Cevaplar

  • Pınar 29 Ocak 2014

    Kişisel çabalarımla sonunda hukuk bürosuna ulaştım. Borç ödendikten sonra adliyeye gidip harç yatırmam gerekiyormuş ve bunu şimdi öğreniyorum alırken hiç bir detayı kaçırmadığınız ama paranızı aldıktan sonra müşterinizin durumunu kendi çabasına bırakmanız ne kötü. Bu arada tavsiyeniz iyi sizin kendi banka şikayet bölümünüze şikayet iletelim problem yok ama amaç bizden sonra aynı maduriyeti yaşama ihtimal, yüksek olan insanları bilinçlendirmek! Umarım aynı durumla karşılaşmazlar ödenen para yüzünden yaşanan maduriyet bu neticede!

  • Akbank Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön