Akbank Borç Kaydımı Kapatmamış!

Erdal E. |

Akbank'ta 2009 yılında kredi kartıma geç ödeme yaptığım için KKB sicilimde idari takip kodu oluşmuştu. Borcumu öğrenir öğrenmez borcumu ödedim ve almış olduğum axess kredi kartımı kapattım. Bu işlemin üzerinden 4 yıl geçtiği için son 2 yıla ait herhangi bir kanuni takip kodum bulunmuyordu. Fakat bu ay KKB ekranındaki sicilim kontrol ederken Akbank'ın 4 yıl geçmesine rağmen son 2 yıla ait kanuni takip kodu bulunuyor yazısının tekrar güncellendiğini gördüm.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Aralık
  16:46

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 09/12/2013 tarihinde e-posta yolu ile bilgi verilmiştir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Erdal E.
  17 Aralık
  23:07

  İz kaydının silinmesi için bir işlem başlatıldığına dair henüz bilgilendirme yapılmadı...

 • 02 Aralık
  16:00

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi