Serkan T. Teşekkür Mesajı

Akbank sorunu çözmüştür kendilerine teşekkür ederim.

Akbank Blokeyi Kaldırmıyor.

Serkan T. |

Şanlıurfa Akbank şubesinde bulunan kredi hesabımı üç yıldır uğraşmama rağmen kapattıramadım. Şuan farklı bir ilde görev yapıyor ve ikamet ediyorum. Ereğli-Konya ve Aksaray şubelerinden defalarca yazılı başvuruda bulunmama rağmen Akbank Şanlıurfa şubesinin tembelliği ve ilgisizliği yüzünden hesabımdaki bloke kaldırılamıyor.

Bu yüzden hesap kapatma işlemi yapılamıyor. Müşteri olarak iyice bu işten sıkıldım. Reklamlardaki müşteri çözüm odaklı bankacılık sloganları sadece bir yanıltmaca mı? Koskoca Akbank Şanlıurfa'daki şubesine söz mü geçiremiyor? Konu adli mercilere intikal edecek maalesef.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan T.
  17 Şubat
  19:52

  Akbank sorunu çözmüştür kendilerine teşekkür ederim.

 • 23 Mayıs
  14:46

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi