25 Ocak 2014

Akbank Blokenin Kalkmadığını Söylüyor!

Akbank'ta artı param vardı. Başka bankadan yasal takip ön bloke kontu artı para borcum yok limiti 1950 ama maaşım ek param yatınca banka blokeli hesabı kapattı. Bende 9 gündür ailem ve ben mağdur durumdayım. Diğer banka takibi ve blokeyi kaldırdı ama Akbank'ta çalışanlar beni banka banka dolaştırdılar.

Akbank'ta çalışanlar blokenin kalkmadığını söylüyorlar ama diğer bankalar sistemde önceden olduğunu söylüyorlardı ama bugün baktılar yasal takip ve blokenin kalktığını gördüler nasıl oluyor da Akbank'taki çalışanlar kalkmadığını söylüyorlar. Ben Akbank müşteri hizmetlerine de mail attım sonuç sıfır.

Murat 97 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi25 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön