20 Mart 2014

Akbank Birikim Hesabımdaki Paralar Kesintilere Gitmiş!

22 ay önce kredi nedeniyle hesap açtırdım hesap açtırdığımda birikim hesabı yaptırmam önerildi ayda 50 TL 50 TL biriktirirsiniz denildi Akbank'ın yaptığı bu öneriyi kabul ederek 50 TL'lik bir birikim hesabı oluşturdum, buna karşılık kredi ödemelerimi yaparken her ay 50 TL fazladan göndererek paranın birikeceğini düşündüm.

22 ay sonra sorduğumda biriken paranın sadece 156 TL olduğunu öğrendim. Nedenini sorduğumda talimatım olmadığı halde arife tarife SMS şubesi vs.. ne olduğunu bilmediğim çeşitli sebeplerle paramın kesildiğini öğrendim.

Bu konuda alınmış tüm ücretlerin ivedilikle iadesini istiyorum. Hesap hareketlerim incelenirse hesabı hiç kullanmadım.

4. Sanayi şubesi

İlyas 174 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi20 Mart 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön