Akbank Bireysel Müşterinin Ticari Tanımlanıp Ücret Alınması!

Merih E. |

Akbank eski çalışanıyım ve halen Akbank ürünlerini kullanmaktayım. Bireysel müşteriyim ve ticari kişiliğim hiç olmadı. Akbank, müşteri segmentimi ticari olarak tanımlamış ve her ay düzenli hesabımdan hesap özeti ücreti alıyor. Hesabımdan alınan hesap özeti ücreti için aradığımda bilgim oldu ve ticari olduğum için posta gönderme zorunluluğu olduğunu ilettiler.

Sürekli arayarak düzeltilmesini istiyorum ve ücret iadelerimi talep ediyorum olumsuz yanıtlıyorlar. Üstelik yanlış tanımlama yapmalarına rağmen şubeye gidip düzelttirmem gerektiğini söylüyorlar. Ben şubeden ya da herhangi bir yerden ticariyim diye bilgi vermedim neden şubeye gideyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hesap İşletim Ücreti Şube Hesap İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Eylül
  18:18

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi