Akbank Bir Yıl Dolmadan Hesap Kesim Ücreti Kestiler!

Haydar K. |

Sayın İlgili,
Maaş hesabı olarak kullandığım akbank vadesiz hesabım, firmamın banka değişikliği nedeniyle 3 aydır kullanılmıyordu. Kullanmaya karar verip, diğer hesabımdan havale yapar yapmaz hesap kesim ücreti adı altında 50 TL kesildi.

Maaş hesabımı bırakalı 3 ay oluyor ve henüz 1 yıl olmadan peşinen hesap kesim ücreti kesilmiş oldu. Bu nedenle hesabımı ve buna bağlı olan axess kredi kartımı kapatmak için 4442525 bir yetkiliye ulaşmak için 2 defa arama yaptım. Ne yazık ki menülerden bir müşteri temsilcisine ulaşmak imkansız. 4442525 ten bir yetkiliye ulaşmak, bankaların iş yapmama yöntemi mi?

Bu konuda şikayetimin ilgili yerlere ulaşmasına vesile olduğu için Sikayetvar ailesine teşekkürler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Haydar K.
  04 Mart
  13:27

  Sonunda bir MH yetkilisi tarafıma ulaştı. Hesabımı ve kredi kartımı kapattım.
  Sikayetvar.com a yardımı için tekrar teşekkür ederim

 • 26 Şubat
  16:05

  Değerli Müşterimizin talebi tekrar değerlendirmeye alınmış olup gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Haydar K.
  26 Şubat
  14:39

  Sayın banka yetkilisi,
  Tarafıma mail ile her hangi bir yanıt gelmemiştir. Bu nedenle yanıtınızı tekrar gönderebilir misiniz?
  Haydar Keskin

 • 26 Şubat
  00:07

  Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 20.02.2013 tarihinde e-posta yolu ile bilgi verilmiştir.
  Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Haydar K.
  25 Şubat
  17:13

  Sayın yetkili,

  Araştırma süreci yani en kısa süre, takriben ne kadardır? Hala bir sonuç için iletişime geçilmedi.

  İyi çalışmalar,
  Haydar Keskin

 • 20 Şubat
  23:21

  Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi