30 Nisan 2013

Akbank Bir Türlü Giderilemeyen Sistem Aksaklığı!

Akbank' ın düzenlediği Efsane Arabalar Tatili Kampanyası ile interaktif bankacılık kullanan müşterilere verilecek haftalık bir çekiliş hakkı kendilerinin gönderdikleri mailde yazdığı üzere "sistemsel aksaklık nedeni ile" güncel olarak çekiliş haklarım doğru olarak görüntülenememekte ve bu aksaklık en kısa sürede çözümlenecekti.

Ancak bilgilendirme mailinin üzerinden 20 gün geçmesine rağmen herhangi bir değişiklik olmamış, hak etmiş olduğum çekiliş hakları verilmemiştir. Üstelik çekiliş süresi bu hafta sona erecektir. Müşteri güvenini zedelememek için Akbank gibi bir kuruluşta kampanya ve fırsatların hak edildiği şekilde verilmesi gerektiği kanaatindeyim.

Merve 98 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön