30 Nisan 2013

Akbank Bir İnsan Ancak Bu Kadar Oyalanır!

10.000 TL ihtiyaç krediniz onaylandı sms'inin gelmesinin ardından, olumsuz sonuçlandı sms'i geldi diye kendilerine ilettiğim banka görevlileri; bu sefer kredi kartı borcu kapatma olarak kredinizi kullanabilirsiniz diye tarafımı tekrar bilgilendirdiler. Bu sefer aileden bir kefil falan filan. Aile dışı bir iş arkadaşı veya başka biri kefil olarak kabul görmüyor, bu noktaya da ayrıca dikkatinizi çekiyorum!

Madem borcum çok, o halde niye en başından kredi başvurumu onayladınız: Hemen Gelip Kullanabilirsiniz! diyerek. Ön onay değildi bir de, onaydı! Bir insan haftalarca ancak bu denli oyalanabilir. Üstelik ben bir de maaş müşterisiyim! Daha kimseyle falan da görüşmek istemiyorum, bilgilerinize.

Zeynep 77 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön