Akbank Bilmediğim Bir Sigorta Yapılmış!

Adem İ. |

Akbank internet bankacılığından sigorta poliçelerime baktığımda, 1743301 no.lu (avantajlı fks) bilmediğim bir sigorta poliçesi var. Ben böyle bir şey talep etmedim. Kredi kullanırken sadece zorunlu olan hayat sigortaları haricinde hiçbir sigorta poliçesi istemedim. Bunun kesilen ücretini tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Habersiz Sigorta

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adem İ.
  03 Kasım
  20:32

  Param İade Edildi

 • 20 Ekim
  11:21

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 20/10/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 19 Ekim
  16:48

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi