18 Eylül 2013

Akbank Bilgim Olmadan Sigorta Yaptı!

Akbank Niksar Şubesinden konut kredisi kullanmıştım ve bazı kesintilerden dolayı konu krediyi başka bankaya taşıdım.Karşı bankadan konut kredisi kapama tutarı olarak gönderilen tutardan, krediyi kapatmadan 10 dk gibi bir zaman önce yıllık grup haya sigortası yapılıyor ve daha sonra kredi kapatılıyor.

Kapanacak olan kredi bilinmesine rağmen neden bilgim olmadan sigorta yapılıyor?İtiraz edip dilekçemizi iletmemize rağmen kesinti yapılarak az bir tutar tarafımıza ödeniyor.Bilgim ve iznim olmadan yapılan sigorta kesintisini kabul etmiyorum. Sigorta tutarının tamamının tarafıma ödenmesini istiyorum.Acilen tarafıma dönüş yapılması ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Tamer 48 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön