Akbank Bilgim Olmadan Kesinti Yapıyor.

Döndü Ş. |

Akbank neo kartımdan benim bilgim olmadan 90 tl ücret kesintisi yapılmıştır. Bununla ilgili müşteri hizmetleriyle görüşmem de bana 55 tl kart ücreti, 35 tl' de mesaj ücreti olduğunu söyledi . Bunların hepsi bana bilgi verilmeden olan şeyler ve dün akşam müşteri temsilcilerine bağlanmak için 45 dakika bekletildim ve telefon suratıma kapatıldı. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Kredi Kartı Yıllık Aidat SMS Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Döndü Ş.
  21 Temmuz
  09:48

  15/07/2014 TARİHİNDE YAZMIŞ OLDUĞUM MSJ DA HALA BANA BİR DÖNÜŞ OLMAMIŞTIR OYALIN ÜZERİNDE 7 İŞ GÜNÜ GEÇTİ VE HALA NE SİZDEN NEDE MÜSTERİ HİZMETLERİNİZDEN BİR CVP ALAMADIM EN SON CARE OLARAK HERHALDE BDDK YA BAŞVURMAK GALİBA

 • 15 Temmuz
  18:00

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi