Akbank Bilgim Dışından Hisse Senedi Emirlerini İptal Etti!

Sabri G. |

Akbank hisse senedi alış satış emirlerimi benim bilgim dışında kafasına göre iptal etti. Bu işlem nedeniyle 750- TL zarar uğrattı. Müşteri temsilcim kübra hanımı arayıp zararımın karşılanmasını talep ettim araştırıp dönelim dedi fakat dönmedi. Sonrasında ben aradım dönüş yapmadınız dedim sizi iki defa aradım açmadınız diye cevap verdi. Hangi numara dedim, alakasız bir telefon numarası söyledi. Bu numara benim değil dedim ha yanlış oldu sanırım diye geçiştirdi.

Çözüm bekliyorum diye tekrarlayınca konuyu not dahi almadığı ortaya çıktı. Yeniden talebimi
aldı size dönelim dedi. Artık Allah bilir dönerler mi. Ayrıca bu yaptıkları ilk de değil daha önce de sistemleri çöktüğü gerekçesiyle saatlerce işlem yapamadı ve yine zarar uğradım, nedense ilk işlemi sineye çektim ama benim bilgim dışında iptal edilen emirlerimi asla kabul etmiyorum. Zararımın tazminini istiyorum!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Temmuz
  16:23

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi