Akbank Bilgim Dışında Nakit Avans Diğer Hesaba Aktarılmış!

Seda K. |

Annemin kartından 750 TL nakit avansı sormadan talimatsız diğer Akbank hesabına aktarmışlar. Bu işlem için de 51 TL ücret çekmişler. Arayıp sorduğunda ödemek zorundasınız diyorlar.
Daha önce de zorla onayı beklemeden kart güvencesi yapmışlardı. Kadın emekli bir kadın kartından talimat vermeden bankanın bu parayı çekip öbür hesabına aktarması yanlış.

Ayrıca yardım etme konusunda zayıflar. Annem bankanın karı için bu parayı ödemek zorunda değil. Banka danışmadan böyle işlem yapamaz. Bu bankayı mahkemeye vereceğiz. Kendi kendilerine anneme sormadan onun kartlarından işlem yapılamaz. Çağrı merkezini arayınca kendisi olmadan konuşmuyorlar ama ona sormadan kartından işlem yapıyorlar şikayetçiyiz.

Etiketler :

Banka Kartı Nakit Avans Nakit Avans Faizi Şube Hesap İşlemleri

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seda K.
  19 Ağustos
  21:12

  Akbank ile tüm iletişimimizi kestik. Umarım muhtaç olmayız onlara. Amatör bir banka.

 • 24 Haziran
  17:38

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi