03 Mayıs 2013

Akbank Bilgim Dışında Kesilen Hesap İşletim Ücretleri!

Her ay bana haber verilmeden 3 milyon hesap ücreti kesilmiştir. Yıl sonunda da 50 tl her ay kesilen 3 milyona ek olarak kestiler. Toplam 90 milyon hesap ücreti alınmış benden bankayla görüştüm geri iadenin olmayacağını bildirdiler ve diğer ücretlerin kesilmemesi için maaş kartımı iptal etmek zorunda kaldım.

Kartı ilk çıkardığımda da benden ekstradan hiçbir ücret almayacaklarını hesap ücretinin ve kart aidatının alınmayacağını söylemişler de bu nasıl bir sorumsuzluk hiçbir şey de ispat edemiyorum. Bir buçuk yıla yakın kullanmıyordum kartı babam hesabıma 150 tl yatırdığında bunun sadece 60 tl sini çekebildim. Bir anda 90 milyonu kesmişlerdi. İlgilenirseniz çok sevinirim.

Evin 30 Okunma

Cevaplar

  • Evin 08 Mayıs 2013

    Bana henüz olumlu ya da olumsuz hiç bir cevap gelmedi Akbank tarafından sayın Akbank yönetimi değerlendirmenizin bu kadar uzun sürmesinin sebebi nedir?Şikayetim var sayfama ilgileniyor olduğunuzu gösteriyorsunuz ama benim numarama hiçbir dönüş yapmadınız.

  • Akbank Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön