Ömer C. Teşekkür Mesajı

Teşekkürler

Akbank Bilgim Dışında İnternet Alışverişi Yapılmış!

Ömer C. |

Kredi kartımdan Japonya kaynaklı bir internet sitesinden bilgim dışında alışveriş yapılmış 874.71 kuruş çekim olmuş. Birileri kredi kartı bilgilerime ulaşmış ayrıca 33,566 Japon yeni çekmeye kalkmış Akbank bu konuda sadece kartımı kapatmakla yetindi. Yasal olarak tüm sorumluluk sizindir dedi. Bu nasıl bir destek yardım. Yurt dışı kaynaklı yüksek tutarlı alış veriş yapılıyor ve banka bilgi vermiyor sorgulamıyor. Akbank kredi kartı kullanımına son artık.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer C.
  05 Nisan
  17:25

  Akbank paramı geri iade etti çok teşekkürler... Ama bunu keşke ilk anda telefonda daha hızlı yapsaydınız daha da memnun olurdum ama genede ilgi ve takip için teşekkürler...

 • Ömer C.
  01 Ekim
  19:42

  Teşekkürler

 • 01 Ekim
  19:17

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 01.10.2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 30 Eylül
  10:17

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi