Akbank Bilgim Dışında Hesabımdan Para Çekiliyor!

Suray Ö. |

Zorunlu olarak kullandığım Akbank hesabından bilgim ve onayım dışında Akbank kart ekstresine para aktarılmaktadır. Bu konuya itiraz etmeme rağmen banka prosedürü diyerek sorunumu çözmediler. Bir çok banka ile çalışıyorum ancak böylesine bir saçmalığı hiçbir bankada yaşamadım. Bilgim dışımda uygulanan bu uygulamanın derhal hesabımda uygulanmamasını istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Suray Ö.
  07 Mart
  15:26

  Sevgili Akbank yetkilileri

  nerdeyse 2 hafta oldu size bu şikayeti yapalı ve halen sizden bir cevap bekliyorum. Müşterilerinize gösterdiğiniz ilgi ne yazık ki bu.

 • 01 Mart
  09:40

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi