27 Mart 2013

Akbank Bilgim Dahilinde Olmayan Sms Şube Üyeliği Kesintileri!

2006 veya 2007 yılında Akbank İstinye şubesindeki bireysel hesabımı kapattım. 2013 yılında kurumsal hesabı açtırdım. bireysel hesabıma şube tarafından tanımlanan sms üyelik ücreti yıllık olarak kurumsal hesabımdan kesildi. Şube çalışanlarının bilgim olmadan hesabımla ilgili kesinlikle tanımlama yapmamalarını istedim.

Fakat yine kurumsal hesabıma sms üyelik ücreti tanımladıklarını öğrendim. Akbank kabul etmediği gibi şuan Arhavi Şubesindeki kurumsal hesabıma şubenin aylık kotalarını doldurmak için hesabıma tekrar bu ücreti tanımladığını öğrendim. Şuana kadar haksız aldıkları ücretlerin kurumsal hesabıma iadesini istedim. Fakat itirazım kabul edilmedi..

Emel 100 Okunma

Cevaplar

  • Emel29 Mart 2013

    bu klasik mesajı daha öncede gönderdi banka. ben çözüm istiyorum, benim hesabımdan bilgim olmadan para çekme hakkına nerden sahip oluyor. şube kotasını doldurmak için hesabıma hangi hakla sms şube ücreti tanımlayabiliyor??

  • Akbank Temsilcisi27 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön