29 Ağustos 2014

Akbank Bilgim Dahilinde Olmayan SMS Kesintisi!

Akbank Maçka şubesindeki kardeşimin okul ödemesi sebebiyle açtırdığım banka hesabına ait olduğu söylenen toplam 13 aylık SMS ile bilgilendirme mesaj 'hizmeti' adı altında, başka bir şubedeki hesabımdan 29.08 2014 günü yaklaşık 40 TL (aylık 2.99 TL'den 13 aylık) kesinti yapıldı. Çağrı merkezini arayıp benim asla böyle bir bilgilendirme talebim olmadığını ve böyle bir hizmet almadığımı söyledim.

Ancak bana bu kesintinin 2013 yılına ait olduğu için hiçbir şekilde geri ödeme yapılamayacağını söylediler. Benim asla talep etmediğim, hatta bedava olarak da tercih etmeyeceğim, almadığım bir hizmet için başka hesabımdaki paradan tam 13 aylık kesinti yapılması ayıptır.

Nurper 317 Okunma

Cevaplar

  • Nurper09 Eylül 2014

    Akbank, sikayetim üzerine bir matbu cevap mesajı göndermek dışında hiçbir geridönüşte bulunmamıştır.

  • Akbank Temsilcisi29 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön