21 Şubat 2013

Akbank Bilgilendirilme Yapılmadan Yasal Süreç Başlatıldı!

2012 yılının ortasına kadar Akbank'ın Fish Card isimli kredi kartı hizmetinden faydalanıyordum. Ancak sonra bu kartı iptal ettirdim. Kartta da borcumun kalmadığını düşünüyordum.
2013 Şubat ayında ise bu karta ait borcum nedeni ile adresime ihtarname geldi. Kartta yaklaşık 100 TLlik borcum varmış, ödemediğim için de durum avukat takibine kadara ilerlemiş. Sonuç olarak bu borcum için ana borç, yasal faizi, ihtar ücreti ve avukat masrafı ile beraber yaklaşık 400 TL talepleri olduğunu öğrendim.

Bana bu borçla ilgili Ağustos ayında atılan bir mail dışında hiç bir bilgilendirme yapılmadı. Bankanın eksik bilgilendirmesi nedeni ile ihtar ve avukat masrafını ödemek istemiyorum.

Yasemen 66 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön