Akbank Bilgi Vermeden Kartımı Kapatmış!

Ayfer E. |

Akbank kredi kartımı hiçbir bildirim yapmadan kapatmışlar. Üstelik gecikmiş bir borcumda yok. Üzgünüm ki Akbank'la çalışmamak gerektiğini yeni anladım.

Etiketler :

Kredi Kartı İptal Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayfer E.
  05 Ocak
  04:22

  Hala iletişime geçeceksiniz 1 ğustos 2013 tarihinden beri iletişimi sağlayamadık banka yetkilileri ben normal türkiyede yaşayan bir vatandaşım yani anlamış değilim nasıl oluyorda iletişim kuramadınız acaba

 • Ayfer E.
  02 Ekim
  00:45

  bir sonuç falanda dönüldüğü yok hepsi hikaye artık benimde sizle çalışmak gibi bir hevesim yok

 • Ayfer E.
  29 Haziran
  00:25

  hiç bir şekilde tarafıma dönüş yapılmadı kredi kartı borcumuda ödedim bu nasıl bir anlayış anlamış değilim

 • Ayfer E.
  02 Ağustos
  15:08

  BANKANIZ LİNKİNDEN SİZE ULAŞTIM USULSUZ KULLANIM NEDENİYLE KAPATILMIŞ KARTIM ALIŞVERİŞİN USULSUZ OLANI DA OLUYOR HERHELDE BORCUM VARMI YOK ŞUANDA VARMI YİNE YOK BU BİR HATADIR DÜZELTİLMESİ GERKEN ASLINDA FAZLA SÖZE GEREKTE YOK HERŞEYİN HAYIRLISI

 • 01 Ağustos
  17:51

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi