06 Mayıs 2013

Akbank Bilgi Verilmeden Kesilen İşlem Ücretleri!

Akbankın 1****50 nolu müşterisiyim hesabımı iş yeri değişikliği nedeniyle 1.5 yıldır kullanamamaktaydım. 29.04.2013 tarihinde hesabıma Akbank Direkt kolaylığından faydalanmak ve vadeli hesapta biriken paramı değerlendirmek amacıyla 4000 tl yatırdım. Hesabımı kontrol için hemen baktığımda 53 tl sms ücreti ve hesap işletim ücretinin kesildiğini gördüm.

Aynı gün akbank.com bize ulaşın kısmından şikayetimi belirttim ve bana dönüş yapılmadı. Tekrar hesabımı kontrol için baktığım da 3 ayrı defa da 50 tl ne olduğunu müşteri hizmetlerinin de açıklamadığı masraf diye belirtilen ücretlerin kesildiğini gördüm. Borçlu olduğum belirtilmeden, 200 tl kesilen masrafların bana iletilmesini talep ediyorum.

Semiha 35 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön