23 Ağustos 2013

Akbank Bilgi Verilmeden Kesilen İşlem Ücretinin İadesini İstiyorum!

Akbank'ın 14018*** hesap numaralı müşterisiyim. Bankanızın Yozgat Sorgun Şubesinden, 03. 02. 2009 tarihinde, 6. 000 TL değerinde “İhtiyaç kredisi” kullandım. Tarafıma bilgi verilmeden ve müzakere etmeden matbu sözleşme imzalatılarak, hukuka aykırı bir şekilde işlem masrafı adı altında 250 TL ücret almış bulunmaktasınız.

Bankanız tarafından şahsımla müzakere edilmeden kredi hesabımdan otomatik olarak aldığınız, kredi işlem masrafının yasal faizi ile birlikte def'aten tarafıma iadesini, aksi takdirde söz konusu alacağımın yasal faizi ile birlikte tahsili için yasal yollara başvuracağımı ve doğacak yargılama giderleri ile ücreti vekâletin tarafınıza yükletileceğini bildiririm.

Hamdi 42 Okunma

Cevaplar

  • Hamdi26 Ağustos 2013

    halen çözülmedi.

  • Akbank Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön