Akbank Bilgi Verilmeden İhtiyaç Kredisinden Para Kesilmesi!

Murat A. |

15/06/2015 tarihinde Gebze çarşı Akbank şubesinden 30.000 TL ihtiyaç kredisi çektim, banka görevlisi z.. hanım bana geri ödeyeceğim tutarın 35.614 TL olacağını söyledi ben üstüne basa basa söyledim her şey içinde başka bir ücret veya kesinti yok değil mi dedim evet dediler bende tamam kabul ediyorum dedim ve imzayı attım, paranızı vezneden alabilirsiniz dedi. Vezneye gittiğimde benden sigorta ve dosya masrafı adında 485. TL para kesintisi yapıldı, bu kesintiyi baştan söylemeniz gerekiyordu yasal olmadığı için kesilen ücretin geri iadesini istiyorum iade edilmezse yasal işlem başlatacağım.

Etiketler :

Şube Kredi İşlemleri Şube Personel Bilgi Eksikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ocak
  09:30

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi