Akbank Bilgi Verilmeden Hesap İşletim Ücreti Kesilmesi!

Funda T. |

Bankanız kredi ve kredi kartı müşterinizim. Kredi hesabımdan birinci ve ikini hesap işletim ücreti kesildi. Üstelik hesap işletim ücreti kesileceği konusunda tarafıma bilgi verilmeden. Daha sonra müşteri temsilcisiyle görüştüğümde, vadesiz hesaplardan bu ücretin kesileceği bilgisi verildi.

Bu konuda iade talebinde bulundum ancak bankanız iade yapmadı. Bankanız uzun süreli müşterisi olduğumdan bu durumun düzeltilmesini aksi takdirde bankanızla çalışmayı sürdürmeyeceğimi bildirmek istiyorum. Diğer bankalarda aynı sorunu yaşamadım ve bu bankanızla ilgili yaşadığım ilk sorun değil.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Temmuz
  17:40

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 08/07/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetim

 • 07 Temmuz
  14:59

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi